Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > Nowości w letnim rozkładzie lotów 2014 linii Finnair

2013-12-11 Nowości w letnim rozkładzie lotów 2014 linii Finnair

Fińskie linie lotnicze Finnair przygotowały nowości na letni rozkład lotów, który wchodzi w życie 30 marca 2014 roku.


Airbus A330 (grafika: Finnair)

Do siatki połączeń Finnair od 1 czerwca do 21 września powracają loty z bazy przesiadkowej w Helsinkach do Toronto, obsługiwane zmodernizowanymi samolotami Airbus A330. Loty do Xi'an będą kontynuowane od 30 marca, a połączenie z Hanoi rusza ponownie od 2 czerwca.

Od końca czerwca Finnair będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu nowe połączenia do Pizy i Biarritz. Finnair podwaja także częstotliwość swoich lotów do Düsseldorfu i Zurychu - z dwóch do czterech połączeń dziennie oraz uruchamia od kwietnia do sierpnia połączenie z tureckim kurortem Alanya. Loty do Turcji będą się odbywały trzy razy w tygodniu.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie, Finnair zwiększa także również częstotliwość rejsów ze stolicy Finlandii do Kopenhagi, Dubrownika, Malagi, Paryża, Rzymu i Tel Awiwu w okresie od czerwca do sierpnia 2014.

Do letniej siatki połączeń fińskiego przewoźnika od 1 czerwca do 21 września powraca Toronto, połączenie to będzie wykonywane samolotami Airbus A330; oraz Chicago, oferowane w systemie code-share z American Airlines.

W sezonie zimowym Finnair otwiera nowe połączenie z norweskim Tromso. Loty z Helsinek do położonego za kołem podbiegunowym miasta, będą odbywały się od 1 stycznia do 28 marca 2014.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: