Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > Ruszyły loty Wizz Air z Gdańska do Kristiansand

2013-05-15 Ruszyły loty Wizz Air z Gdańska do Kristiansand

Zgodnie z zapowiedziami tanie linie lotnicze Wizz Air uruchomiły loty na trasie Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Kristiansand (KRS).

Loty między Gdańskiem i Kristiansand w Norwegii wykonywane są dwa razy w tygodniu - w środy i niedziele w godzinach wczesnoporannych.

"Cieszymy się bardzo z możliwości dodania kolejnej destynacji do naszej siatki połączeń z Gdańska. Tym razem jest to Norwegia. Dzisiaj na płycie lotniska Kristiansand wylądował nasz pierwszy samolot, otwierając połączenie z nowym miastem, co zawsze niesie ze sobą potencjał do tworzenia miejsc pracy w sektorze turystycznym i nie tylko. Przewidujemy, że z tego połączenia korzystać będzie około 30 tysięcy pasażerów rocznie. Jesteśmy zadowoleni, że możemy oferować loty do nowych, atrakcyjnych destynacji, utrzymując jednocześnie niskie ceny." - powiedział Daniel de Carvalho z linii Wizz Air.

Obecnie Wizz Air z Gdańska oferuje 25 międzynarodowych połączeń.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: