Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > Ryanair uruchomi trasę Warszawa Modlin - Kopenhaga

2014-10-29 Ryanair uruchomi trasę Warszawa Modlin - Kopenhaga

Irlandzkie linie lotnicze Ryanair zapowiedziały uruchomienie trasy Warszawa Modlin (WMI) - Kopenhaga (CPH).

Loty Ryanair na trasie Warszawa Modlin (WMI) - Kopenhaga (CPH) wykonywane będą od 26 marca 2015 roku. Odbywać się będą 1 raz dziennie, 7 dni w tygodniu.

"Niecały miesiąc temu ogłosiliśmy nowe połączenia do Aten i Lizbony, w zeszłym tygodniu uruchomiliśmy bazę operacyjną z dwoma samolotami, dzisiaj Ryanair dodał codzienne loty do Kopenhagi, do tego zbliżający się sezon zimowy zapowiada się jeszcze goręcej niż tegoroczne lato." - powiedział Piotr Okienczyc, prezes lotniska w Modlinie.

"Lotnisko nie zwalnia tempa. Połączenie z Kopenhagą to świetna wiadomość dla pasażerów zarówno turystycznych jak i biznesowych. Lotnisko w Kopenhadze to jeden z najatrakcyjniejszych portów przesiadkowych w Europie, posiada ogromną ofertę lotów, również na trasach międzykontynentalnych." - powiedział Marcin Danił, wiceprezes lotniska w Modlinie.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: