Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > SAS dwa razy częściej na trasie Wrocław - Kopenhaga

2012-05-31 SAS dwa razy częściej na trasie Wrocław - Kopenhaga

Skandynawskie linie lotnicze SAS dwukrotnie zwiększają liczbę lotów na trasie Wrocław Strachowice (WRO) - Kopenhaga (CPH).

Od 29 października 2012 roku, czy rozpoczęcia rozkładu zimowego, zostanie wprowadzony drugi rejs w ciągu dnia w dni robocze.

Nowe rejsy będą się odbywać wg rozkładu:

  • wylot z Kopenhagi o 22:45, przylot do Wrocławia o 00:00,
  • wylot z Wrocławia o 6:20 przylot do Kopenhagi o 7:35.
Lot będzie się odbywał samolotem dotychczas obsługującym tę trasę czyli CRJ200 dysponującym 50 miejscami.

Obecnie SAS realizuje na trasie pomiędzy Wrocławiem a Kopenhagą 1 lot dziennie w dni powszednie i 1 w niedziele, w sumie 6 rejsów tygodniowo wg rozkładu:

  • w dni powszednie: wylot z Kopenhagi o 10:15, przylot do Wrocławia o 11:30 i odpowiednio wylot z Wrocławia o 12:00, przylot do Kopenhagi 13:15
  • w niedziele: wylot z Kopenhagi o 18:55, przylot do Wrocławia 0 20:10 i wylot z Wrocławia o 20:40, przylot do Kopenhagi o 21:55.

Dzięki wprowadzeniu nowych rejsów liczba lotów do Kopenhagi oferowanych przez SAS we Wrocławiu wzrośnie do 12 tygodniowo.

"Dodatkowe połączenie, z tzw. 'nocowaniem' samolotu we Wrocławiu to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony klienta biznesowego. Drugi lot dziennie, w godzinach wieczornych i wczesno-porannych doskonale uzupełnia naszą obecną ofertę tzn. wyloty w okolicach południa. Tym samym, nasi podróżni zyskują jeszcze więcej możliwości dogodnych połączeń liniami SAS nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast w Europie, Azji i w Stanach Zjednoczonych, takich jak: Pekin, Tokio, Bangkok, Szanghaj, Chicago, Nowy Jork i Waszyngton, wkrótce również Singapur we współpracy z Singapore Airlines. Dzięki współpracy z partnerami z sojuszu lotniczego Star Alliance, pasażerowie SAS mogą kontynuować podróż do odległych zakątków Stanów Zjednoczonych, Azji, Afryki i Australii." - powiedziała Wanda Brociek, dyrektor generalna SAS w Polsce.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: