Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > SAS z nowymi taryfami biletowymi

2013-06-07 SAS z nowymi taryfami biletowymi

Skandynawskie linie lotnicze SAS od 1 czerwca 2013 roku mają nową tylko dwie nowe taryfy biletowe SAS Go i SAS Plus.

Od początku czerwca przewoźnik oferuje w sprzedaży tylko dwie taryfy biletowe:

  • SAS Go - to oferta podstawowa przeznaczona dla osób ceniących wysoką jakość, a jednocześnie nie mających dodatkowych wymagań. Oznacza szybką i komfortową podróż w atrakcyjnej cenie. SAS Go zawsze obejmuje m.in.: jedną sztukę bagażu rejestrowanego (do 23 kg), kawę lub herbatę podczas lotu oraz szereg usług pozwalających zaoszczędzić czas, w tym odprawę przez Internet i aplikację mobilną.
  • SAS Plus natomiast przeznaczona jest dla bardziej wymagających pasażerów i obejmuje m.in.: dwie sztuki bagażu rejestrowanego (po 23 kg), możliwość korzystania z szybkiej odprawy bezpieczeństwa, wstęp do poczekalni lotniskowych, bezpłatne posiłki i wszelkie napoje podczas lotu, bezpłatne WiFi na pokładzie (w przypadku jego dostępności) podwójną liczbę punktów w programie EuroBonus czy SAS Credits, a także miejsce w przedniej części kabiny. Równocześnie pasażerowie korzystają ze wszystkich usług oferowanych w ramach SAS Go.


(grafika: SAS)

"Chcemy, aby naszym klientom podróżowało się łatwiej, dlatego oferujemy SAS Go i SAS Plus. Dla SAS prostota oznacza sytuację, w której klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują. Tworząc tę koncepcję, opieraliśmy się na potwierdzonych potrzebach naszych klientów a nie na standardach obowiązujących w branży." - powiedział Rickard Gustafson, prezes i dyrektor zarządzający SAS.

SAS wprowadza także zupełnie nową koncepcję posiłków na pokładach swoich samolotów. W jej ramach tradycyjnie serwowane posiłki zostaną zastąpione przez ofertę "Our Caf?" ("Nasza Kafejka"). Klienci SAS Plus mają nieograniczony wybór napojów i posiłków z bogatej oferty ekologicznego menu. Natomiast pasażerowie podróżujący w SAS Go mogą dokonać zakupu dowolnie wybranego produktu z tej samej oferty posiłków. Kafejka jest dostępna na wszystkich rejsach już od godziny 9:00. Wcześniej, na rejsach porannych serwowany jest zestaw śniadaniowy ? darmowo dla pasażerów SAS Plus, za opłatą dla podróżnych z SAS Go.

Nowa oferta skandynawskich linii lotniczych SAS jest dostępna w sprzedaży od 1 czerwca 2013 roku na wszystkie rejsy w Europie i Skandynawii. Na trasach międzykontynentalnych SAS będzie kontynuował serwis w trzech klasach serwisowych: SAS Go, SAS Plus i SAS Business. Pierwsze rejsy z pasażerami, którzy wykupili bilety klasy SAS Go lub SAS Plus odbędą się 9 czerwca.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: