Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > Wizz Air uruchomi loty ze Szczecina do Stavanger i Oslo Torp

2012-11-23 Wizz Air uruchomi loty ze Szczecina do Stavanger i Oslo Torp

Tanie linie lotnicze Wizz Air wchodzą na ósmy port lotniczy w Polsce. Jest nim szczecińskie lotnisko w Goleniowie, które otrzyma dwie trasy Wizz Air do Skandynawii.

Począwszy od 15 marca 2013 pasażerowie będą mieli możliwość skorzystania z połączeń:

  • Szczecin Goleniów (SZZ) - Oslo Torp (TRF),
  • Szczecin Goleniów (SZZ) - Stavanger (SVG).
Loty na obu trasach odbywać się będą 2 razy w tygodniu.

Loty na połączeniu Szczecin Goleniów (SZZ) - Oslo Torp (TRF) odbywać się będą w wtorki i soboty. Loty na połączeniu Szczecin Goleniów (SZZ) - Stavanger (SVG) odbywać się będą zaś w poniedziałki i piątki.

"Wizz Air ma przyjemność ogłosić uruchomienie połączeń ze Szczecina na dwóch trasach do Norwegii, począwszy od marca 2013 roku. Mamy nadzieję, iż Szczecin zdoła przyciągnąć norweskich turystów, którzy mogą ożywić przemysł turystyczny w okolicach miasta i regionu. Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż Polska znana jest w Norwegii jako dom wielu wykwalifikowanych specjalistów w branży morskiej. Jesteśmy pewni, że nasze niskie taryfy na trasach do Oslo Torp i Stavanger, są doskonałą okazją dla wielu emigrantów z Polski do odwiedzenia swoich rodzin, częściej niż dotychczas, kupując bilety u innych przewoźników." - powiedział Gyorgy Abran z linii Wizz Air.

Węgierski przewoźnik liczy na 60 tys. pasażerów rocznie na tych dwóch nowych trasach.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: