Nowości  Region  Atrakcje  Noclegi    
 


KrajeSkandynawskie.pl > Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Tromso

2017-09-19 Wizz Air zapowiada loty z Gdańska do Tromso

Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły nową trasę Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Tromso (TOS).

Loty na trasie połączenie Gdańsk Rębiechowo (GDN) - Tromso (TOS) będzie działać od 16 grudnia 2017 roku, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu. Bilety są dostępne już w sprzedaży od 59 zł / 14,99 euro w jedną stronę i zawierają bezpłatny bagaż podręczny o wymiarach maksymalnych 55x40x23cm.


Tromso (grafika: Fjellheisen (CC))

Tromso to miasto połozone w północnej Norwegii. Jet to główny ośrodek kulturalny położony 350 km powyżej koła podbiegunowego oferującym szeroki wybór atrakcji. Słynie z wyjątkowych miejsc doskonałych do obserwacji zorzy polarnej. Mimo swojego położenia, klimat nie jest wyjątkowo surowy, ze względu na silny wpływ ciepłego Prądu Zatokowego.

Wraz z nową trasą do Tromso, Wizz Air oferuje aktualnie 33 trasy z Gdańska do 15 krajów.

"Jesteśmy przekonani, że polscy klienci chętnie wybiorą podróże do tego nowoczesnego miasta Arktyki z ciekawym wyborem wydarzeń kulturalnych i zachwycającą przyrodą. Z pewnością nowe połączenie zainteresuje też turystów z Norwegii, którzy chętnie poznają Pomorze, co korzystnie wpłynie na rozwój branży turystycznej i hotelarskiej w regionie." - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w liniach lotniczych Wizz Air.

Wsparcie

Wesprzyj dalszy rozwój serwisu internetowego KrajeSkandynawskie.pl. Nie blokuj i reaguj na reklamy, sprawdź poniższe strony naszych partnerów. W ten sposób zapewniasz sobie dalsze informacje o Danii, Norwegii i Szwecji za darmo.

KrajeSkandynawskie.pl na serwisach społecznościowych: